Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server)

2 participanți

In jos

Sunteti de acord cu EXCLUDEREA lui [m0m] de pe server ?

Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) I_vote_lcap100%Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) I_vote_rcap 100% 
[ 2 ]
Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) I_vote_lcap0%Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 2
 
 
Sondaj inchis

Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) Empty Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server)

Mesaj  BIGGY Joi Mar 08, 2012 1:21 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


jucatorul [m0m] jigneste cu nesimtire in stanga si in dreapta fara sa ii pese de persoanele carora i se adreseaza sau de consecinte, de aceea propun sa ii fie dat BAN PERMANENT si excluderea lui de pe serverul acesta unde consider eu ca ma distrez cu oameni cumsecade si civilizati, amicii de pe net, [m0m] ar trebui sa ramana in lanul de porumb unde s-a nascut,... de ce spun asta ?!?
Nu stie sa joace
Nu stie sa piarda
Nu stie sa se comporte printre oameni
Nu sunt singurul care a fost jignit in mod repetat de imbecilul asta
Nu e prima data cind se comporta asa
Nu merita sa joace alaturi de noi
Nu cred ca o sa ii simta cineva lipsa

Am incarcat citeva screenshoturi pentru a dovedi daca mai este nevoie cele declarate de mine mai sus.
1 Screenshot 1 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
2 Screenshot 2 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
3 Screenshot 3 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Va rog sa va dati cu parerea la sectiunea de votare de la inceputul mesajului pentru a ajuta conducerea serverului in luarea unei decizii !
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server) Empty Re: Cerere BAN PERMANENT [m0m] (cel mai spurcat de pe server)

Mesaj  ice Joi Mar 08, 2012 5:44 pm

Biggy am luat la cunostinta acest lucru si iti multumim pentru acest fapt dar nu se va tine aceasta votare si nu isi vor da playeri cu parerea daca ii dam BAN PERMANENT ci acest drept il au EXCLUSIV admini.
Acesta reclamatie ii va aduce o mustrare foarte serioasa si prin aceasta cale voi ruga admini care il vor vedea pe acest player lipsit de respect sa il faca sa taca pe tot parcursul jocului indiferent daca va spune sau nu ceva..el va primi gag direct fara comentarii.
La urmatoarea abatere el va primi ban fara sa fie nevoie de un vot sau orice alt lucru..direct ban..
Sa nu aiba norocul sa mai fiu si eu ca il aranjez mai bine...
Acest topic il voi inchide pentru ca nu vor fi acceptate alte postari pe acest subiect .
Multumesc

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum