Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere sunete

2 participanți

In jos

Propunere sunete Empty Propunere sunete

Mesaj  Nike Sam Noi 05, 2011 7:44 pm

Pentru ca nu gasesc alta rubrica cred ca asta e cea mai adegvata:doresc sa propun reinstalarea sunetelor pe server e tare urat fara ele parca serverule e gol nush mie mi se pare urat fara sunete si multi playeri intreaba de sunete.Aceste sunete fac jocul mult mai dstractiv daca ingreuneaza functionarea serverului propun ca macar cateva dim acele sunete sa fie introduse pe server cum ar fi:salut,haha.da,nu.mss.woohoo,ma si nu in ultimul rand sibooooooooooom. Very Happy
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Propunere sunete Empty Re: Propunere sunete

Mesaj  ice Lun Noi 07, 2011 9:00 pm

Scuzati aceasta intarziere..

Cred ca rezultatele se vad deja...mai curand decat ma asteptam

Mai mult ca oricare dintre voi as vrea sunete pe server dar...mereu este acest "dar"
dupa cum am mai spus si mai sus rezultatele sunt vizibile si nu cred ca ar trebui sa STRICAM acest lucru doar ca noi ne dorim acele sunete pe server.Sunt amuzante ii da culoare serverului si tot ceea ce este distractie...Cei care ma stiu cunosc situatia si cat de mul am muncit la realizarea si punere in functiune a lor dar daca va trebui sa renunt la ele pentru binele serverului o fac.Raman inca la decizia.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum