Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am primit ban fara o dovada concreta!

+2
sorinarad
Wolf
6 participanți

In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  Wolf Joi Sept 29, 2011 7:23 pm

Intai de toate tin sa-l felicit pe owner pentru serverul reusit si pentru devotament. Insa in cazul meu a fost un exces de zel; mai intai iau vreo 5 distroy doar pentru ca ma confunda, dupa care mi se fac 2 seturi de poze in care sunt ok, apoi iau ban pentru ca sunt suspectat de aim, dar fara nici o dovada( i s-a parut lui ice ca imi sare tinta), dar nu dadeam head dupa head cum se intampla in cazul celor cu aim, doar jucam bine. Nu am cum sa aduc dovezi pentru aparare dar nici el nu are nici un fel de dovada cum ca aveam aim, iar daca jucam cu cheat nu mai pierdeam vremea pe forum. Vreau sa joc pe serverul asta si cer sa mi se faca demo sau sa aduca o dovada concreta ca joc cu cheat! Multumesc!
Wolf
Wolf
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Romania, Iasi

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  sorinarad Joi Sept 29, 2011 8:47 pm

Wolf problema este ca noi nu dam ban doar ca jucatorii joaca bine, fara un motiv, interesul nostru este sa aducem cat mai multi jucatori care joaca corect si fara trisari pt ca jucam de placere si de distractie....

ok asteptam pe ice cu un raspuns pt ca el te-a urmarit, dupa care o sa vedem ce hotaram.....
sorinarad
sorinarad
Admin
Admin

Mesaje : 52
Reputatie : 19
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45
Localizare : arad

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  ice Joi Sept 29, 2011 10:55 pm

lol! Ai un curaj fantastic.Daca ai fi jucat corect cu siguranta nu ai fi ajuns aici,dupa cum prea bine sti ti-am spus ca sunt cu ochii pe tine si in cele din urma te-am prins.La fazele cu Destroy esti imun sti sa fentezi si sa reintri chiar si dupa ban.Initial ti-am dat ban pentru aim (sa te mai invat una noua:daca ai aim nu e obligatoriu sa dai hs dupa hs,dar cu sigurata o sti si apoi pozele nu au nici o treba cu aim si o stiai si pe asta sunt curios de chestiile pe care nu le sti) si apoi prin toata nesimtirea si obrasnicia ta mai ai curajul sa intri,atunci am considerat ca este ultima solutie Destroy dar se pare ca m-am inselat.Pacat daca ai fi fost un jucator de Counter-Strike macar in ultimul ceas ai fi recunoscut ca joci murdar.De un demo nu mai este nevoie in cazul tau sti prea multe smecherii de a fenta masurile impotriva voastra a codatilor si nu are rost sa le mai repet.
Am sa iti spun inca o data nu esti bine venit pe acest server,nu incurajam trisorii si derbedei.
Iti multumesc ca apreciezi acest server cu tot ceea ce contine el dar tu din pacte nu te poti integra.
O solutie pentru cei ca tine este doar de a intra cu STEAM si nu este cazul sa iti spun ce este si ce inseamna ca sti.
Multumesc pentru intelegere
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  Wolf Vin Sept 30, 2011 7:09 am

In primul rand nu sunt derbedeu nu ai nici un drept sa zici asta eu nu te-am jignit, dar nici trisor nu sunt. Nu m-ai prins cu aim doar ai crezut ca m-ai prins, daca erai mai atent sunt sigur ca te convingeai de corectitudinea mea. Cum ziceam e bun sv ca are admini asa rigurosi dar inca o data spun IN CAZUL MEU TE-AI INSELAT!! Nu am ce sa recunosc nu am gresit cu nimic si sunt un jucator de cs cat se poate de corect! Dovada pentru ca joc corect e un demo dar vad ca degeaba fac apel, deja esti fixat cyclops in legatura cu mine. Nu e nici o smechecherie cu distroy trebuie sters doar un fisier ''cfg'', iar pentru ban am restartat routerul; cam astea sunt toate smecheriile de care vorbesti. Nu o sa mai insist vad ca nu are rost orice as spune; tot ce voiam e ca seara dupa munca sa joc un cs pe un server curat fara codati si injuraturi unde lumea se distreaza; o sa caut altul. NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT NU ESTI CORECT !!!!
Wolf
Wolf
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Romania, Iasi

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  Nike Vin Sept 30, 2011 9:08 am

Asta e cei care gresesc trag si consecintele nu cred wolf ca ai primit ban degeaba,ICE e un admin cu responsabilitati si drept in toate privintele asa ca asta e si a facut datoria:vrem un server curat fara trisori,codati sau playeri care vorbesc murdar.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  ice Vin Sept 30, 2011 3:31 pm

Poate este un cuvant mai deplasat "derbedeu" si daca te-a afectat imi cer cele mai sincere scuze cat despre demo dupa cum am spus nu este in cazul tau nevoie.Sa sti si sa reti ca eu nu fac acuzatii pe nedrept si sa nu mai vorbim de ban sau destroy.Nu am nici cel mai mic motiv sa indepartez playeri dupa acest server ci din potriva fac tot posibilul sa ii aduc si sa fie cat mai populat,doar ca nu sunt admis codatii si cred ca sti asta.Cel mai simplu de dovedit ca esti un jucator cu caracter si bun este sa iti iei STEAM si atunci cu sigurata nu va mai zice nimeni nimic si chiar te chem eu pe servar sa ne mai impuscam.Sa ati ca nu ma fixez pe cineva daca nu am si motive printre care aim (nu doar cred ca te-am prins ci te-am prins cu adevarat,este deajuns sa observi cateva runde un player sa iti poti spune punctul de vedere si de a deosebi un jucator bun sau cu "bulan" de unul care joaca murdar) si sa nu jignesc din nou treaba aia de a intra mereu doar ca sa ma stresezi pe mine.Era chiar necesar sa imi spui cum faci de a trece de metodele de pedepsire??Nu cred ca au rostul.
Spun si ma repet esti bine venit pe server atunci cand vei avea STEAM si nu cred ca este prea greu sa il achizitionezi avand in vedere ca lucrezi.Daca vrei ajutor si informatii pentru a intra in posesia unui STEAM nu ezita sa ma contactezi.
Multumesc inca o data pentru intelegerea acordata
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  nestea Vin Sept 30, 2011 5:15 pm

hai sa-mi spun si eu parerea ...

In legatura cu HACK HUNTER...banuiesc ca il gasea pe WOLF daca avea aim...sau e doar la "misto" pus ?? scratch scratch
Ice...tu ai spus-o : "NU DAM BAN FARA DOVADA" un demo era foarte bun daca zici ca in poze nu se vede aim-ul...asa vedeam toti si ne puteam da cu parerea daca are sau nu AIM...inainte de a face ceva , trebuie DOVEZI...
Mi-am spus doar parerea , acum faceti ce vreti voi , ADMINII .
nestea
nestea
incepator
incepator

Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/09/2011

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  Ona_77777 Vin Sept 30, 2011 5:26 pm

Consider parerea lui Nestea f pertinenta si de luat in seama.. :><: Frumos ar fi sa-i acordam o a doua sansa, in cazul in care acesta nu doreste si nu-si poate achizitiona steam si abia dupa ce vom avea dovezi concrete sa se treaca la eliminarea lui..

Ona_77777
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 8
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  ice Sam Oct 01, 2011 11:00 am

Am placerea de a face acest ANUNT.
Domnul WOLF s-a conformat cu cerintele si cu aceasta ocazie a demonstrat ca are caracter si o deosebita valoare
Exact de payeri ca el are nevoie acest server
A achizitonat STEAM si din partea mea are libera trecere de a juca pe accest server oricand doreste.
In acest moment putem supune cat de bun si experimentat este WOLF
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  nestea Sam Oct 01, 2011 1:05 pm

Vezi Ice ?! Asa ai zis si de mine si ti-am demonstrat ca nu am nimic ...data viitoare fii mai atent Very Happy Very Happy Very Happy
nestea
nestea
incepator
incepator

Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/09/2011

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  ice Sam Oct 01, 2011 3:27 pm

nestea a scris:Vezi Ice ?! Asa ai zis si de mine si ti-am demonstrat ca nu am nimic ...data viitoare fii mai atent Very Happy Very Happy Very Happy

Nestea de tine nu am spus nimic doar ca ai fost supus unui test.Dar deja se sare de la subiect si apoi va fi considerat OFFTOPIC.
Atentia mea in anumite cazuri este maxima si cred ca si in acest caz a fost.
Multumesc pentru implicare.Nu vor fi uitate aceste discutii si fiecare vor trage foloasele si chestiile bune ca pe viitor sa fie mult mai bine
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Am primit ban fara o dovada concreta! Empty Re: Am primit ban fara o dovada concreta!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum