Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

4 participanți

In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

Mesaj  BIGGY Vin Mar 02, 2012 11:40 am

Ne consideram oameni civilizati si seriosi, ne bucuram de compania unor domnisoare in mod constant pe server si nu facem nimic sa le protejam de murdaria si veninul citorva jucatori care s-au nascut cu ea in gura,...
De aceea propun instalarea pe server a unui plugin care sa mascheze/pedepseasca limbajul colorat. no_swar.amxx, swear_filter.amxx, etc, etc.
Sunt sigur ca toti jucatorii civilizati au aceeasi parere, nene Ice apara-ne de cei ce nu stiu sa joace/dar injura/jignesc/strica atmosfera.
Ii poti seta sa primeasca slap, gag, slap+gag, slay, kick si ban daca se repeta dar cel mai important este ca ce scriu ei nu apare in chat.
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty Re: ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

Mesaj  ice Vin Mar 02, 2012 12:09 pm

Deacord cu tine Biggy ,nu suport nici eu acesti pusti care vorbesc si utilizeaza un limbaj de mahala.
Acele pluginuri au fost active pe serv dar,mereu este cuvantul "dar" aceste pluginuri au acele mici defecte dupa cum o sti si tu foarte bine si mai da gag si persoanelor care nu o merita...
Eu nu am nici cea mai mica problema de a reactiva acest plugin si sper ca cei care iau gag pe nedrept sa accepte scuzele mele.
De azi va fi reactivat acest plugin asa vom scapa de acesti nesimtiti care nu au cei 7 ani de acasa..

ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty aham

Mesaj  gica_groparu Vin Mar 02, 2012 1:31 pm

O decizie inteleapta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :><:

gica_groparu
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/12/2011
Varsta : 37
Localizare : voluntari

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty Receptionat !

Mesaj  BIGGY Vin Mar 02, 2012 6:26 pm

Ma voi ocupa personal de aceastra mica tehnicalitate, am sa iti furnizez un plugin de prima mana setat si fara bug-uri pentru serverul tau ! Pe mine ca barbat ma amuza ineptiile unora dar cei mici si domnisoarele de pe server trebuiesc protejati ! Am sa iti trimit un e-mail cu tot ce trebuie.
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty Re: ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

Mesaj  ice Vin Mar 02, 2012 7:41 pm

OK biggy ma bazez pe priceperea si indemanarea ta.
Multumim ca ne scapi de nesimtiti..
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty Re: ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

Mesaj  Nike Vin Mar 02, 2012 8:45 pm

Da e super a introduce acest plugin,multumim BIGGY chiar era necesar sunt multi playeri cu un astfel de limbaj jalnic din punctul meu de vedere si merita pedepsiti,inca odatamultumiri pentru ajutor.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!! Empty Re: ABSOLUT NECESAR PLUGIN ANTI LIMBAJ MURDAR !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum