Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tyger wall

3 participanți

In jos

Tyger wall Empty Tyger wall

Mesaj  Colosul Joi Mar 01, 2012 10:53 am

92.83.164.128


Din nou...aceeasi poveste...nu prea am ce le face...sper ca adminii sa intre cat mai curand pe forum...pana una alta REspect si salutari

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Colosul
Colosul
incepator
incepator

Mesaje : 19
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Tyger wall Empty Re: Tyger wall

Mesaj  ice Joi Mar 01, 2012 11:49 am

Acest player l-am suspectat si eu si chiar i-am facut si eu un demo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
L-am supravegheat si pe alte HARTI/MAPE si situatia sa schimbat total. Nu mai tragea prin ziduri si nu mai dadea ceva de inteles ca ar avea cod(wall).
COLLOSUL multumim pentru acest semnal de alarma si il vom avea in continuare sub atentia noastra..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Tyger wall Empty Gresit !

Mesaj  BIGGY Vin Mar 02, 2012 7:39 am

NU ESTE NORMAL SA TRAGI PRIN PERETI !!! AR TREBUI INTERZIS !!!
Cum faci diferenta dintre un codat cu wall si unu din asta cu intuitia razelor X ?
Tu esti un jucator bun si nu mai merge sa te duca cineva cu zaharelu, CINE TRAGE PRIN PERETI AR TREBUI SA PRIMEASCA BAN PERMANENT !
Are wall si trage 50/50 in jucatori si aiurea sa induca adminii in eroare.
Daca am trage toti prin pereti asa si-ar da demisia toti adminii, una este sa tragi cind il vezi ca fuge dupa zid,... sau sa tragi imediat un burst din saritura dupa colt acolo unde stii ca se face panda, dar astia trag la inceput de ruda, in joc, mereu, facand damage si apoi luand fragu'.
Administrarea serverelor de Counter Strike a devenit deja o stiinta pentru ca blestematele astea de coduri sunt din ce in ce mai nedepistabile,... Sad
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Tyger wall Empty Re: Tyger wall

Mesaj  ice Vin Mar 02, 2012 8:43 am

BIGGY a scris:NU ESTE NORMAL SA TRAGI PRIN PERETI !!! AR TREBUI INTERZIS !!!
Cum faci diferenta dintre un codat cu wall si unu din asta cu intuitia razelor X ?
Tu esti un jucator bun si nu mai merge sa te duca cineva cu zaharelu, CINE TRAGE PRIN PERETI AR TREBUI SA PRIMEASCA BAN PERMANENT !
Are wall si trage 50/50 in jucatori si aiurea sa induca adminii in eroare.
Daca am trage toti prin pereti asa si-ar da demisia toti adminii, una este sa tragi cind il vezi ca fuge dupa zid,... sau sa tragi imediat un burst din saritura dupa colt acolo unde stii ca se face panda, dar astia trag la inceput de ruda, in joc, mereu, facand damage si apoi luand fragu'.
Administrarea serverelor de Counter Strike a devenit deja o stiinta pentru ca blestematele astea de coduri sunt din ce in ce mai nedepistabile,... Sad

NU voi putea interzice acest lucru niciodata ..de a se trage prin pereti dar se pot activa anumite pluginuri care impiedica acest lucru.
Nu pot bana pe oricine care trage prin pereti cu motivul ca ar avea wall si daca ai fost atent acolo am specificat ca acest lucru se intampla in special pe HARTA fy_snow...
Pe restul se comporta normal ca orice player...stim cu toti ca pe snow sunt foarte multe puncte vulnerabile inseamna ca ar trebui sa dau ban pe banda rulanta??
Voi face o propunere adminilor daca sunt deacord de a activa acel plugin care nu mai permite de a trage prin pereti dar o sa vedeti cu toti ca jocul o sa ia o intorsatura stranie si ciudata.
Banarea unui jucator fara dovezi nu este acceptata.
Multumesc
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Tyger wall Empty Re: Tyger wall

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum