Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

5 participanți

In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Colosul Mar Feb 21, 2012 4:36 pm

Toata lumea cunoashte harta...cel putzin pe mine ma atinge la suflet...este superba...merita sa incercatzi sa juktzi pe ea..


Poze :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Colosul
Colosul
incepator
incepator

Mesaje : 19
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Nike Mar Feb 21, 2012 4:54 pm

Da sunt de acord cu revenire la fy_snow_orange e o harta ca lumea.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  ice Mar Feb 21, 2012 10:26 pm

Dragi cole va spun ca este o harta pe care am inceput sa joc cs si da este cu adevarat o harta frumoasa dar pentru a se reveni la aceasta harta va trebui sa repun in practica vechile reguli si dupa cum puteti observa pe acest server nu mai exista reguli pentru harti si pe aceasta premiza am mers fara reguli pentru harti din acest motiv voi fi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Nike Mier Feb 22, 2012 10:19 am

Nu sar putea inlocui awpul cu alta arma?harta e grozava si e pacat.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  ice Mier Feb 22, 2012 11:07 am

La aceasta harta nu este vorba numai de acel awp mai este si acel camp care se face in casa deci ar fi 2 reguli de impus pe aceasta harta.
Sa modifici o harta nu este simplu deloc si cred ca daca ai reusi intr-un final sa o modifici si-ar pierde farmecul pe care il are
Singura posibilitate de a reintroduce aceasta harte e de a accepta toata lumea harta propriuzisa fara reguli fara nimic.
Acum cu siguranta vor fi controverse si discuti dar asta e singura mea propunere pe care o pot face pentru aceasta harta.
Fiecare cum poate si cum reuseste sa reziste si sa invinga aceste mici dificultati pe care o impune aceasta harta
FARA REGULI
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty nu nu nu nu

Mesaj  BIGGY Mier Feb 22, 2012 1:52 pm

Mi se pare foarte aiurea sa nu pui si FY_SNOW_ORANGE cind jucatorii o cer, sunt de acord cu tine sa lasi jocul FREE (regulile casei se respecta) si cind cineva va folosi AWP ne va fi mai usor sa ii taiem cu lama iar daca se va ascunde in casa ar trebui sa stiti ca grenadele au efect mai devastator intre pereti,...
Pune harta fy_snow_orange pentru ca toti o dorim si ne place sa jucam pe ea, restul problemelor le rezolvam din mers. bounce
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Nike Mier Feb 22, 2012 2:32 pm

Da e bine si fara reguli decat deloc.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Colosul Mier Feb 22, 2012 2:34 pm

Eu nu am zis sa revina regulile...doar harta....cine foloseshte AWP e victima...k na...stanga-dreapta uite-ashea te arde tata....shi in casa...sa fim serioshi...toata lumea shtie k eu stau doar pe sus...shi k sa ajung akolo trec prin ksa...deci...nah...akm ramane la competentza lui Ice dak revine harta sau nu...pana una alta...Respect shi salutari!
Colosul
Colosul
incepator
incepator

Mesaje : 19
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  ice Mier Feb 22, 2012 4:33 pm

Dupa cum am precizat si mai sus eu aceasta harta o ador dar am fost contra deoarece stiu ca existau acele reguli care nu prea imi convenea sa le repun in practica.
Daca toti sunt deacort fara reguli as fi primul car as fi deacord sa o punem in lista hartilor acestui server
Ura sa revina fy_snow_orange
Multumim Colosule pentru aceasta mica intervenire dar o mare rugaminte as avea la tine..Te rog sa nu mai scri acel limbaj scriptat de mess pe forum.
Multumesc
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  BIGGY Mier Feb 22, 2012 5:16 pm

ice a scris:... o mare rugaminte as avea la tine..Te rog sa nu mai scri acel limbaj scriptat de mess pe forum.
Multumesc

he he he, este limbaj de mIRC bro, acolo s-au nascut ș-sh, ț-tz, ca-k, etc, etc... Smile
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Colosul Mier Feb 22, 2012 5:25 pm

sincer sa fiu nu am prins mirc-ul ... dar sa nu deviem de la subiect...gata..incerc sa nu mai folosesc limbajul respectiv AICI... si multumim lui ice ca a acceptat harta....adica o va accepta Very Happy
Colosul
Colosul
incepator
incepator

Mesaje : 19
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  sorinarad Mier Feb 22, 2012 6:19 pm

fy_snow_orange? daaaa frumoasa harta si multe amintiri si nopti pe ea, MS colosul pt idee.
sorinarad
sorinarad
Admin
Admin

Mesaje : 52
Reputatie : 19
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 45
Localizare : arad

Sus In jos

Propun revenirea hartzii fy_snow_orange Empty Re: Propun revenirea hartzii fy_snow_orange

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum