Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Codati ce se dau curati!!!

2 participanți

In jos

Codati ce se dau curati!!! Empty Codati ce se dau curati!!!

Mesaj  Nike Dum Ian 29, 2012 6:42 pm

Toti stim ca exista multe metode de a fenta adminii si de a esi curati de aceea zic cum prinzi pe cineva ca triseaza cum iti sare in cap si face reclamatie,nu vreau sa dau exemple de coduri sau chaturi sunt multe si asta ar ajuta codatii dar stim cu totii ca exista chiar daca cel in cauza refuza sa recunoasca ca foloseste asa ceva si vrea sa para basma curata.Eu nu dau ban nimanui aiurea il studiez indeaproape.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Codati ce se dau curati!!! Empty Re: Codati ce se dau curati!!!

Mesaj  Colosul Lun Ian 30, 2012 1:25 pm

Maestre...lasai sa vorbeasca....ei sunt prea buni pt noi ca sa joace fara coduri....(off topic : undeva in evul mediu probabil ca ar avea vreo valoare)....ei zic ca nu au...tu eshti admin ku un motiv.....ice nu alege decat oameni buni...eu te shtiu k jucator shi k admin de o perioada buna de timp....shtiu cum gandeshti in timpul jocului....cred ca daca iai lasa in pace dupa ce leai dat ban shiar da seama...k ashea ....o sa ajungi la un moment dat sa te luptzi cu morile de vant bounce
Colosul
Colosul
incepator
incepator

Mesaje : 19
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum