Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

5 participanți

In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  cTz# Dum Ian 29, 2012 4:29 pm

Pai la cat de terminati sunteti cum sa nu injure omu...injur de nervi ca trebuie sa va dea omu de 10000 de ori pe u@ casa luati masuri si laso dreacu de treaba ca nici voi nu sunteti usii de bisericii:-j...nu va mai dati atata pe zmeii ca sar putea sa va zboare vantu;) si app un sfat pt detinatoru acestui sv FRATE NUMAI DA ADMINE LA TOT I COPII CARE HABAR N`AU DE COMENZI SI CARE N`AU EXPERIENTA IN ADMINAT(si care daca ii intrebi ce e ala silent sau nerecoil habar n`au cu ce se mananca,nu stiu ce e ala un cod)CA UITE ASA ITI BANEAZA PLAYERI AIUREA SI TE INTREBI DECE E SV ASA DE GOL:-j eu tiam zis asa prieteneste acum de tine depinde totu;) R3sp3cT allz:>:>:>

cTz#
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty RE: cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  Nike Dum Ian 29, 2012 5:03 pm

Decat playeri ca tine mai bine fara nu ai pic de respect si nu stii sa vb frumos.
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty Chillax ctz

Mesaj  BIGGY Dum Ian 29, 2012 5:52 pm

Relaxeaza-te CTZ sa nu iti plezneasca vreun vas de sange pe creier, fii calm, civilizat si joaca, e o perioada mai grea acum, demonstratii de strada, cutremure politice, criza financiara, vii si tu cu uraganu de injuraturi si dorinte, mai calm, se rezolva toate eventual...
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty Re: cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  Deea Dum Ian 29, 2012 8:09 pm

Poate daca n-ai mai fi asa agresiv te-ar baga lumea si pe tine in seama. Daca zici ca ai asa probleme cu nervii si nu te poti controla du-te la un psiholog, "frate"! Nu suntem admini ca sa va indeplinim toate doleantele de "zmei", de-aia nu raspundem la toate "poeziile epice" de pe chat, oricat de "cu u@" ai scrie tu.
O cam dai in toate balariile cu "R3sp3ctul" tau...
Deea
Deea
Admin
Admin

Mesaje : 39
Reputatie : 11
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Slatina

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty Re: cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  Cu cine?! Dum Ian 29, 2012 8:17 pm

Deea cum a spus si el...are dreptate trebuie sa te uiti macar la ce zice.. poate are dreptate...nu scrie degeaba de multe ori ai pierdut codatii din cauza asta.. ca IGNORI

Cu cine?!
incepator
incepator

Mesaje : 41
Reputatie : 6
Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty Re: cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  Deea Dum Ian 29, 2012 8:40 pm

Cand stau spect poate nu-s la calculator, sau poate l-am urmarit pe "codatul" vostru deja...Eu nu dau ban ca asa vreti voi, atata timp cat omu' joaca bine si voi disperati pe chatul ala. Mai fiti si seriosi cateodata.
Am incheiat discutia. Daca mai ai vreo reclamatie la adresa mea deschizi alt subiect.
Deea
Deea
Admin
Admin

Mesaje : 39
Reputatie : 11
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Slatina

Sus In jos

cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe Empty Re: cTz#rEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum