Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere SLOT pe ice.malware-site.www - BIGGY

3 participanți

In jos

Cerere SLOT pe ice.zapto.org - BIGGY Empty Cerere SLOT pe ice.malware-site.www - BIGGY

Mesaj  BIGGY Joi Ian 12, 2012 6:06 am

La un subiect anterior [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] eu am afirmat urmatoarele:
"Nu exista metode eficiente 100% in a depista codatii,... de aceea trebuie sa se puna accent in alegerea conducerii serverului pe experienta !!! nu pe posibilitatea de a tine redirecte sau mai stiu eu ce, ca degeaba tin redirecte 100 de insi si este serverul plin de codati,.. s-au dus naibii servere mari, din comunitati consacrate din acest motiv,...
...Cine ma cunoste stie ca nu vorbesc din basme, joc Counter Strike de la aparitia lui, cunosc TOT ce inseamna fenomenul acesta de la personalizarea jocului in sine la creearea de la 0 a unui server de CS cu orice MOD si declar fara falsa modestie iar cei mai vechi pot confirma ca, chiar si acest server poarta ADN-u meu..."

ICE a replicat,...:
"Cat despre cum este organizat acest server nu ar trebui nimeni sa acuze sau sa faca afirmati fiecare comunitate isi face fiecare propriile reguli isi ia admini cum cred ei si etc..acest lucru nu priveste pe nimeni..si daca sunt inconveniente as ruga pe cel acre a spus aceste afirmatii sa devina el insusi un admin al acestui server cu tote conditiile impuse si poate asa nu ar mai fi probleme si ne-ar impartasi din experienta si toate chitibusurile acestui joc care se pare ca pe zi ce trece devine tot mai complicat si complex."

Ma angajez sa fiu mai prezent si pe forum si sa ofer consiliere acolo unde consider ca este cazul sau unde sunt solicitat, as dori sa primesc SLOT cu parola pe ICE.malware-site.www pentru a-mi pastra nick-ul, rank-ul, reputatia si credibiliatatea pe acest server.
Multumesc.
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Cerere SLOT pe ice.zapto.org - BIGGY Empty RE:Cerere SLOT pe ice.malware-site.www - BIGGY

Mesaj  Nike Joi Ian 12, 2012 7:50 pm

Cu tot respectul dar Very Happy va trebui sa mai astepti si tu BYGGY pana la revenirea lui ice
Nike
Nike
Admin
Admin

Mesaje : 158
Reputatie : 55
Data de inscriere : 14/09/2011
Localizare : Iasi Romania

Sus In jos

Cerere SLOT pe ice.zapto.org - BIGGY Empty aham,...

Mesaj  BIGGY Joi Ian 12, 2012 8:49 pm

Pios imi asez oasele catranite de drum,... schilodite in transee, pe tzarana presului rabdarii la umbra templului omniputernicului ICE si la corzile ruginite ale kalasnikovului ros de uzura interpretez scuipand rafale inspre vazduh un slagar antic aflat de la batrani plin de istorioare si povete culese frag cu frag prin santurile cu noroi, dealurile cu zapada si campiile cu praf ale serverelor pe unde mi-am scrijelit in testele vrasmasilor cu sange (virtual),... NUMELE ,...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


P.S. "Auzi, da pe unde umbla afurisitu' de Ice ?"
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Cerere SLOT pe ice.zapto.org - BIGGY Empty Re: Cerere SLOT pe ice.malware-site.www - BIGGY

Mesaj  ice Mar Feb 21, 2012 2:26 pm

Daca nu ma insel slot ai deja pe acest server si da fara discuti il vei primi cu parola normal pentru aceste lucruri o sa discutam pe mess
PS:umblu prin scumpa noastra tara
Multumesc pentru ajutor
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Cerere SLOT pe ice.zapto.org - BIGGY Empty Re: Cerere SLOT pe ice.malware-site.www - BIGGY

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum