Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Counter-Strike de calitate
Inregistrativa pe forumul www.icecs.forumulmeu.ro

Locul unde se spun si se discuta orice problema legata de serverul ICE.ZEROPING.RO

Locul unde se nasc prietenii

Hai sa facem o comunitate

INREGISTRATIVA
Counter-Strike de calitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamatie wanzer codat

+6
Colosul
Nike
BIGGY
Wanzer777
ice
4.B.Y
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty wanzer nu foloseste coduri

Mesaj  di@blo Mar Feb 28, 2012 5:10 pm

Sal,vreau s mentionez k il cunosc f bn pe wanzer suntem prieteni ,defapt suntem o comunitate de prieteni alaturi de wanze care accesam acest server pe care ii mentionez:swaterpol ,ionutz puiutz,mom,danutz Cr7,TANU, .Fiecare dintre acestia poate garanta ca joca cinstit fara coduri.Vreau sa mentionez ca am k am avut si acces la calc lui ,jukand de f multe ori cs de pe elsi va asigur k nu foloseste niciu n fel de cod si va rog sa nu-l mai acuzati de trisare k joaca cinstit...doar ca este f bun la cs atat ...ms de intelegere si va rog sa nu votati impotriva reprimirii lui in comunitatea de pe ice zapto ms mult

di@blo
incepator
incepator

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2012
Varsta : 37
Localizare : iasi

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty e curat ma!

Mesaj  sOs976 Mar Feb 28, 2012 5:45 pm

Da, asa cum stiti sunt in comunitatea voastra [mOm]. asa ca si wanzer am fost acuzat de cod, faceam lumea prin perete, si nike a vazut poze facute , eram curat! ceea ce vreau sa zic este ca FOLOSIND CASTI, SI AVAND O ANUMITA EXPERIENTA DE JOC, POTI FACE LUMEA PRIN PERETE, SUNT FEL DE FEL DE SLABICIUNI LA HARTI, CARE SUNT SIGUR CA WANZER LE CUNOASTE, IAR SUNETUL ESTE UNU MARE AVANTAJ, NISTE CASTI BUNE, POT FI FOLOSITE CA UN WALL. WANZER E CURAT, AM JUCAT PE SERVERUL PE CARE ESTE EL ADMIN, FOARTE MULT, SI CEEA CE POT SPUNE E CA ESTE curat!!!! cand juca pe server si facea prrin perete chiar m-am uitat pe el, tragea doar in puncte slabe ale hartii, si mergea la sunet!
Si biggy se vede ca tu stii totul despre coduri, cred ca le-ai folosit si tu,poate chiar folosesti... de multe ori stai la panda si nici nu apuc sa ies de dupa perete si ma omori! acum ce zici la tine e wall? sau e sunet? asa cum si wanzer joaca la sunet , poate joci si tu si stii ca are multe avantaje....


Eu votez Wanzer e curat! si nu mai luati decizii pripite, din cauza ca un player, care nu e la fel de experimentat face reclamatii...credetima am fost si eu in faza cand ziceam ca toti au cod, wanzer stie!!!

Nu are cod! va rog fiti seriosi...eventual intrati admini pe server si jucati cu el sa vedeti!

sOs976
incepator
incepator

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty Re all!!!

Mesaj  Wanzer777 Mar Feb 28, 2012 7:16 pm

Va multumesc la toti pt sustinere si pt acei care ma vor sustine de acum inainte.Nu cred ca trebuia sa se ajunga la acest vot,dar dak asa a crezut ice ca e mai bn ii respect decizia.Nu am putut sterge acest server de la favorite si sa uit de el pt ca nu puteam sa las treaba asa stiind ca sunt nevinovat.Sper sa mi se scoata banul sa va dovedesc la toti ce-i care m-au acuzat ca joc corect.

Pro Wanzer................+catelu+pisica+purcelu!
Wanzer777
Wanzer777
incepator
incepator

Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie wanzer codat

Mesaj  ice Joi Mar 01, 2012 11:58 am

In urmatoarele 24 de ore acest topic va fi inchis.
Cei care au un cuvant de spus in acest subiect va rog de a posta.
Multumesc
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie wanzer codat

Mesaj  Wolf Joi Mar 01, 2012 4:54 pm

PRO WANZER! E un jucator foarte bun, il cunosc si stiu ca nu foloseste coduri!
1- nu s-ar zbate atat sa ramana pe server daca ar avea cod (ca doar sunt atatea servere);
2- l-am urmarit si eu si am vazut cum trage prin perete (la oha, la ghici);
3- e un jucator foarte bun, e chiar addicted si asta l-a facut asa bun, nu codul;
4- as vota contra lui doar de invidie ca ma face de fiecare data:D Smile)



Mentionez ca inteleg situatia lui si ca vrea sa joace pe sv, am fost si eu in postura lui, la fel si nike din cate imi amintesc. Serverul e bun pentru ca se vrea curat de aia ii place omului, si mie la fel!

Wolf
Wolf
incepator
incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Romania, Iasi

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty CONTRA

Mesaj  BIGGY Vin Mar 02, 2012 7:32 am

Sunt CONTRA ! Trage prin perete ! ca e "la nimereala" sa o spuna cui vrea el dar nu noua, el este un "zeu" si noi niste tinte,... si am venit cu pluta toti...
BIGGY
BIGGY
incepator
incepator

Mesaje : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 31/12/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/superbiggy

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie wanzer codat

Mesaj  ice Vin Mar 02, 2012 8:33 am

La sfarsitul acestei asa zise votari rezultatul este unul clar WANZER va primi UNBAN.
Din acest moment nu mai vreau sa aud despre el absolut nimic pana nu sunt aduse dovezi clare si concise.
Multumesc.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ice
ice
Aministrator
Aministrator

Mesaje : 298
Reputatie : 75
Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 38
Localizare : Italia/Messina

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002542977907

Sus In jos

Reclamatie wanzer codat - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie wanzer codat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum